Haftalık Veri Koruma & Mahremiyet Gündemi

Türkiye’de ve Dünya’da kişisel verilerin korunması alanında yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyor ve her hafta sizlerle buluşturmak için bültenler haline getiriyoruz. Bülten yayınlamaktaki amacımız etrafımızı saran teknolojilerle birlikte yaygınlaşan mahremiyet sorunları, hukuki düzenlemeler, yaptırımlar ve önemli gelişmeler hakkında özet olarak sizleri bilgilendirmek. Ayrıca her hafta hayatınıza farkındalık katacak sürpriz önerilerimiz ve incelemelerimiz de oluyor.

 

Bülten aboneliğinizi aşağıdaki alandan veya bu bağlantıdan hemen başlatabilirsiniz. Katkılarınızı, önerilerinizi ve geri bildirimlerinizi duymaktan mutluluk duyuyoruz. Herkese mahremiyetle ilgili soruları konusunda yardımcı olmaktan memnun oluruz. merhaba@verinikoru.org adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz!

Bültenimize abone olmanız halinde, e-posta adresiniz hazırlanan bülten içeriklerinin periyodik olarak tarafınıza gönderilmesi suretiyle işlenecektir. Abone olursanız e-posta adresinizin, hazırladığımız bülten içeriklerinin size gönderilmesi amacıyla Substack Inc. (“Substack“) sunucularının yurtdışında bulunması nedeniyle yurtdışına aktarılmasını kabul etmiş olursunuz. Bu noktada e-posta adresiniz ve kendi işlediği kişisel veriler ile ilgili olarak Substack’ın Gizlilik Politikasına ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.