Farkındalık Eğitimle Başlar!

Kişisel verilerin gizliliği ve güvenliği hakkında daha bilinçli ve dikkatli olmak istiyor ancak nasıl yapacağınızı bilmiyor ya da topluluğunuzdaki farkındalığı arttırmak istiyor olabilirsiniz. Mahremiyetinize yönelik tehditlere karşı kendinizi, ailenizi ve topluluğunuzu korumak için öğrenin. Kişisel verilerin korunması alanında aktif olarak çalışan ekibimiz ve destekçilerimizle birlikte; çocuklar, ebeveynler, eğitimciler, tüketiciler kısacası tüm ilgili kişileri bilgilendirmek ve farkındalığı arttırmak için eğitimler veriyoruz. Siz de topluluğunuzdaki bireyleri kişisel verilere ve mahremiyete yönelen tehditlere karşı güçlendirmek için eğitim talep edin.

graduation

Okulunuz İçin

_

Farkındalık eğitimle başlar. Dijital vatandaşlar olarak dünyaya gelen çocuklarımızın çevrimiçi ortamda güvenli hareket  edebilmeleri, kişilik haklarını koruyabilmeleri ve siber zorbalık gibi tehditlerle mücadele edebilmelerini sağlamak için kurumunuz adına eğitim talebinde bulunabilirsiniz.

enterprise

İşletmeniz İçin

_

Bireysel farkındalık kurumsal güvenliği beraberinde getirir. Çalışanlarınızın kişisel verilerin korunması hakkında bilinçli olması, şirketinizin iş süreçlerinde işlediği kişisel verilerin de güvenle muhafaza edilmesini sağlar. Sağlıklı bir dijital toplum bireylerin farkındalığına bağlıdır. Şirketinizi güvende tutabilmek ve çalışanlarınızın bireysel güvenliğini sağlamlaştırabilmek için eğitim talebinde bulunabilirsiniz.

director-chair

Kuruluşunuz İçin

_

Dijital toplumun üyeleri olarak mahremiyetimizin korunmasına her yerde ihtiyacımız var. Kişisel verilerin korunmasına yönelik kurallar ve ilkeler kişisel verilerimizin bulunduğu her yer için geçerlidir. Topluluğunuzun farkındalığını arttırmak ya da bireysel farkındalığı artırabileceğinizi düşündüğünüz her topluluk için bizlere ulaşabilirsiniz.

Eğitim Talep Edin

Aşağıdaki eğitim talep formunu doldurduğunuzda sizlere mümkün olan en kısa sürede dönüş yapacağız.

    Bu form aracılığıyla elde edilen kişisel verilerinizi bize ilettiğiniz konu hakkında sizinle iletişim kurmak ve sorularınızı yanıtlamak amacıyla işleyeceğiz. Verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgiyi Aydınlatma Metni sayfasında bulabilirsiniz.