Sosyal Sorumluluk Projemize Destek Olun!

Kendimizi kısaca kâr amacı gütmeyen bir sosyal sorumluluk projesi olarak tanımlıyoruz. Tek amacımız kişisel verilerin korunması konusunda algı ve farkındalık ile kişisel verilere insan merkezli yaklaşımı teşvik etme yönünde çalışmalar yapmak. Bunun için yapmak istediklerimizin sınırı yok. Bu noktada birlikte çalışabilirliğe inanıyoruz. 28 Ocak 2022 Veri Koruma Günü’nde kurulduk ve daha yolun başındayız. Sizleri de kişilerin verilerin adil, şeffaf ve etkin bir şekilde yönetilmesi misyonumuzda bizlere katılmaya davet ediyoruz. Bu amaçla bir araya gelen ve büyümekte olan ekibimize katılmak veya çalışmalarımıza destek olmak isterseniz sayfadaki formdan iletişime geçebilirsiniz.

united

Bize Katılın

_

Veri güvenliği ve mahremiyetine yönelik farkındalık yaratmak, kişisel verilere insan merkezli yaklaşımı teşvik etmek ve bireylerin kişisel verileri üzerinde kontrol hakkına dair çalışmalar için bize katılabilirsiniz.

collaborate

Katkı Sağlayın

_

Eğitim ve etkinliklerimiz için yeni  kaynaklar geliştirme veya ev sahipliği yapma konusunda bizi destekleyebilir, eğitim ve etkinliklerimizin daha geniş kitlelere ulaşabilmesi için aracılık yaparak bizlere katkı sağlayabilirsiniz.

love

Bizi Paylaşın

_

Kişisel verilerimizin kontrolü bizde olduğu kadar özgürüz. Bizi sosyal medyada paylaşarak sesimizi daha çok kişiye ulaştırabilmemize yardımcı olabilirsiniz.

Gönüllü olmak için ilk adımı bizimle iletişim kurarak atın! (form hata verirse merhaba@verinikoru.org adresine e-posta atabilirsiniz)

    Bu form aracılığıyla elde edilen kişisel verilerinizi bize ilettiğiniz konu hakkında sizinle iletişim kurmak ve sorularınızı yanıtlamak amacıyla işleyeceğiz. Verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgiyi Aydınlatma Metni sayfasında bulabilirsiniz.